Youtube Kazanç Hesaplama

Youtube Kazanç Hesaplama sayfamız ile Dinlenme veya izlenme sayınıza göre gelirinizi hesaplayabilirsiniz.

youtube kazanç hesaplama

Youtube Kazanç Hesaplama

Youtube kazanç hesaplama en çok kullanılan video platformu Youtube’da yayın yapanlar için önem taşıyor. Youtube’da içerik üreticilerinin platforma video yüklemeleri ve içerik üretmeleri için kazançlar önemli bir teşviktir. Hatta izlenme ve abone sayısı yüksek olan kanallar hatırı sayılır meblağlar kazanabilmektedir. İzlenme sayılarına göre ise kazanç hesaplanır.

Youtube Kazanç Hesaplama Sitesi

Youtube kazanç hesaplama sitesi üzerinden doğrudan izlenme sayısına yönelik ne kadar kazanç elde edileceğini görebilirsiniz. Bu kazançlar platforma Youtube’a reklam verenler tarafından gelmektedir. Reklam verenlerin harcadıkları reklam bütçesi ise içerik üreticilerinin belirli bir izlenme sayılarına ulaştığında aylık olarak kazanç olarak yansımaktadır. Değişen izlenme sayıları ve süreleri söz konusu olduğu için tek bir kazançtan bahsetmek mümkün değildir. Bunun için de Youtube kazanç hesaplama sitesi üzerinden doğrudan izlenme sayısı ve süresine göre hesaplama yapılabilir.

youtube gelir hesaplama
youtube 1000 izlenme ne kadar

Youtube Gelir Hesaplama

Youtube gelir hesaplama için sistemin nasıl çalıştığının anlaşılması yararlı olacaktır. Her kanal sahibi Youtube üzerinden gelir elde edebilir. Ancak bunun için bazı şartları sağlamak gerekmektedir. Reklam gelirleri üzerinden kazanç sağlandığından kanalın en az 1000 aboneye ve toplam içeriklerin 4000 saat izlenme süresine sahip olmaları gerekmektedir. Her ne kadar bu sayılar düşük gibi görünse de yeni kanallar için ulaşılması zor sayılardır. Bu yüzden de her kanalın kazanç sağlamaya başladığı söylenemez. Fakat gerekli şartları sağladıktan sonra Youtube üzerinden güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle bu kazançların pasif gelir olarak da düşünülmesi mümkün olduğundan her zaman kazanç sağlayacak bir yapıya dönüşebilirler.

Youtube Aylık Kazanç

Youtube aylık kazanç bulunulan ülkeye, kanalın abone ve izlenme sayısına, toplam videoların izlenme sürelerine göre değişmektedir. Bu kapsamda örneğin ABD’de yayın yapan ve 1 milyon izlenmeye sahip bir kanal ortalama 20 bin dolar kazanabilmektedir. Bu tutar pek çok işin maaşından daha yüksek olduğundan Youtuber olmak esasında sadece eğlence için değil, aynı zamanda ciddi bir kazanç kapısı da oluyor.
Aylık kazancın hesaplanması için söz konusu kriter videoların o ay içinde ne kadar izlendiğidir. İzlenme sayısı yüksek olan kanallar ay bazında daha yüksek ücretler kazanabiliyorlar. Daha küçük kanallar ise üç haneli kazançlar elde edebilirler.

youtube aylık kazanç
youtube para hesaplama

Youtube İzlenmeye Göre Kazanç Hesaplama

Youtube izlenmeye göre kazanç hesaplama platform üzerinden elde edilecek tutarların ne kadar olacağı hakkında fikir vermesi açısından yararlı olabilir. Günlük olarak 1000 izlenme örneğin 7 TL kabul edilirse 10 bin izlenmenin de hesaplanmasında 7 ile 10 çarpılır. Örneğin 1000 izlenmeye 5 TL günlük kazanç söz konusuysa ortalama aylık kazanç en az 150 TL olacaktır.
Elbette videoların izlenme sayıları her gün aynı olmayacağı, yukarı ya da aşağıya doğru hareket edeceği için sabit bir hesaplama yapmak mümkün olmayacaktır. Ancak izlenme sayısı ne kadar yüksek olursa kazançlar da o kadar artacaktır. İzlenme esnasında reklamlara tıklamak da gerekmez. Youtube yakın zamanda zorunlu seyredilen reklam modeline geçiş yaptı. Bunun diğer reklam türlerinden daha avantajlı olduğu fark edildiği için artık izleme esnasında küçük bir bantta çıkan reklamlar yerine videoyu bölerek en az 5 saniye zorunlu olarak kendisi izleten reklamlar geldi. Ayrıca video başı ve sonunda da yine bu reklamlar gösteriliyor. Reklam verenin bütçesi ne kadar yüksekse bu türden reklamlarda bazen sonuna kadar izleme zorunluluğu da bulunuyor.
Dolayısıyla youtube izlenme satın al işlemi ile izlenmelerin yüksek olması reklamların daha fazla kişiye gösterilmesi anlamına geldiğinden videoların izlenme sayısı arttıkça sundukları kazanç da artmaktadır.

Youtube’dan Para Kazanma

Youtube’dan para kazanma son dönemlerde hiç olmadığı kadar popüler bir yöntem haline geldi. Çünkü bir taraftan eğlenirken bir taraftan da önemli kazançlar elde etmek söz konusu. Ancak Youtube’dan herkesin kazanç sağlama hakkı olmasına rağmen herkesin kazanç elde edemediğinin de bilinmesi gerekiyor. Çünkü öncelikle kanalın şu şartları sağlaması gerekiyor;
• Sahibinin en az 13 yaşında olması,
• Kanalın en az 20 bin izlenmeye sahip olması,
• En az 1000 aboneye sahip olması,
• Videoların toplamda en az 4000 saatten çok izlenmesi,
• Adsense hesabı ayarlarının yapılması,
• Kanalın Youtube şartlarına uyum göstermesi gerekiyor.
Dolayısıyla kazanç sağlamak için Youtube kanalı açılırken en öncelikli nokta doğru planlara sahip olmak ve kanalın büyümesi için de gerekli çabayı göstermektir. İlgi çekici videolar hazırlandıkça izlenme sayısı da artacağı için kazanç elde etmek mümkün olacaktır. Fakat başlangıçta abone sayısı düşükken ve yavaş bir büyüme söz konusuyken heves kırılması olasıdır. Bu durumda insanlar çoğunlukla youtube abone satın al hizmetlerine yönelirler. Çoğu Youtuber bu noktada vazgeçerek bir daha içerik üretmez. Fakat ısrarcı olanlar ve sabır gösterenler ürettikleri içeriklerin kalitelerine doğru orantılı bir şekilde alanlarında önemli bir isim haline gelirler.
Youtube’dan kazanç sağlamak için en önemli nokta içeriklerin dikkat çekici olmasıdır. Dikkat çekici olması yanıltıcı anlamına gelmez şayet yanıltıcı başlıklar veya görseller kullanırsanız şikayetler sonucunda yakın zamanda kanalınız da kapatılacaktır. Ancak doğru içerikleri yayınlayan, kullanıcıların eğlenme, bilgi edinme ve benzeri ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan videolar oldukça o alanda kanalın büyümemesi için hiçbir neden yoktur. Kanalın büyümesiyle abone ve izlenme sayıları da artacağı için kazanç da söz konusu olacaktır.
Youtube’dan sadece reklamlardan değil aynı zamanda Katıl ve Bağış butonlarıyla da kanal sahipleri kazanç sağlayabilmektedir. Bu butonlar ise isteğe bağlıdır ve katılımcı ya da bağış yapan olmazsa herhangi bir kazanç sunmazlar. Fakat reklam gelirleri videolarda gösterildikleri için her zaman geçerlidir.
Kazançların yüksek seviyelerde olması için global çapta izlenebilecek içerikler üretmek de önemlidir. Çünkü her ülkenin TBM denilen yanı tıklama – izleme başına maliyeti değişiktir. Kanalın hangi ülkede açıldığı üzerine o ülkedeki oranlar geçerli olur. Örneğin ABD’deki Youtuber ile Türkiye’deki Youtuber’ın kazançları sadece döviz cinsinden değil oran olarak da farklıdır. ABD’de reklam gelirleri daha yüksekse izlenme başına kanal sahibi de daha yüksek tutarlar elde edecektir.
Bu kapsamda kanalınızın dünya çapında izlenebiliyor olması da hem daha fazla izlenme getireceği hem de reklamların daha fazla kişiye gösterilmesine yol açacağı için önemli avantajlar sunar. Dünya çapında izlenebilir başarı yakalamak hiç kolay değildir ancak doğru fikir ve içerikler ile birlikte global çaptaki her izleyiciye ulaşabilirsiniz. Örneğin ilginç deneyler yapan bir kanal, içeriklerin uyandırdığı merak yüzünden global çapta izlenebilecektir.

youtube kazanç
youtube izlenme başı para

Youtube İzlenme Başı Para

Youtube izlenme başı para için kesin bir formül yoktur. Youtube genelde reklam görüntülemelerine 0,01 ile 0,03 ABD dolar arasında ödeme yapmaktadır. En iyi kanallarda ise bu tutar 0,05 dolara kadar çıkabilmektedir. Kazanç miktarı katılım ve içerik türlerine göre de değişmektedir. Örneğin salt eğlence üzerine kurulu kanallar izlenme potansiyelleri daha yüksek olduğundan izlenme başına daha düşük kazanç elde ederler. Genelde ise 1000 görüntülenmeye 18 dolar civarında kazanç söz konusudur.
Abone sayısı reklam gelirleri üzerinde doğrudan etkili değildir. Ancak abone sayısı yüksek olan kanallar arama sonuçlarında ve ana sayfada üst sıralarda çıkabildiği için izlenme sayılarını yüksek tutarlar. Bu durum da kazançların yükselmesi anlamına gelir.

Youtube 1 Milyon İzlenme Kaç Para

Youtube 1 milyon izlenme kaç para sorusuna yine kanalın içeriğine göre yanıt vermek gerekir. Ancak iyi kanallar ortalama 1000 izlenmeye 18 dolar kazandıklarından 1 milyon izlenmeye de ortalama 1 bin ile 4 bin dolar arasında kazanç söz konusudur. Ödeme oranı ise içerik türüne ve izlenme sürelerine göre de değişebilir. Fakat 1 milyon izlenme her durumda önemli bir sayı olduğundan kanal sahibinin aylık bazda ciddi kazançlar elde edebileceği söylenebilir.Buna göre kıyaslama yaparsak Spotify Gelir Hesaplama ile Youtube'dan 1 Milyon dinlenme başına daha çok gelir elde eceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.

youtube 1 milyon izlenme
youtube gelir hesaplama

Youtube Kazanç Tablosu

Youtube kazanç tablosu izlenmeye bağlı olarak kazançların ne kadar olacağı hakkında fikir edinmek için yararlı olacaktır;
• 1000 izlenme sayısı 10 -15 TL arası
• 10.000 izlenme sayısı 100 – 150 TL arası
• 100.000 izlenme sayısı 1.000 – 1.500 TL arası
• 1 Milyon izlenme sayısı 10.000 – 15.000 TL arası
• 10 Milyon izlenme sayısı 100.000 – 150.000 TL arası

Youtube Para Hesaplama

Youtube para hesaplama için video süresi, izlenme sayısı ve reklamlarım gösterimi temel alınmaktadır. Bu yüzden tek bir formül üzerinden hesaplama yapılmamaktadır. Ancak mevcut hesaplama yöntemleri ile yaklaşık olarak kazancın ne kadar olacağına dair fikir edinebilirsiniz.

youtube aylık gelir
youtube izlenme başına kazanç

Youtube İzlenme Başına Para

Youtube izlenme başına para bin izlenmeye yönelik verilmektedir. Başka bir deyişle her izlenme için değil, 1000 izlenme ve katlarında kazanç oluşmaktadır. Bu bakımdan izlenme sayısı ne kadar binli rakamlarda olursa elde edilecek kazanç da o kadar yüksek olacaktır. 1000 ve katları şeklinde devam eden kazanç sisteminde örneğin 1000 izlenmeye 10 TL alıyorsanız 10 bin izlenme için 10x10 yapmanız gerekmektedir. Söz konusu tutarlar ise kanallara göre değişir. Ancak bilinmesi gereken nokta Youtube üzerinden ciddi tutarlarda kazanç elde etmek mümkündür. Öyle ki pek çok kanal sahibinin tek işi Youtuber yani Youtube içerik üreticisi olmaktır. Bunu ne kadar profesyonel yaparsanız dönüşler de o kadar fazla olacaktır. Ayrıca yapılacak çeşitli sponsorluk ve işbirliği anlaşmaları da yine ek kazançlar sunmak açısından son derece kazançlı olacaktır. Youtube kazançları aylık olarak yatırılmaktadır ve Türkiye’de olanlar için aylık tutardan vergilendirme yapılıp bu tutarın da düşüldüğünün bilinmesi gerekmektedir. Youtube bu yanı ile Spotify dinlenme satın almak'tan farklılaşmaktadır.

Youtube Para Kazanma Hesaplama

Youtube para kazanma hesaplama ile videolarınızdan ne kadar kazanç elde edebileceğinizi önceden hesaplayabilirsiniz. Ancak kazanç hesaplama oranları farklı etmenlere göre değiştiğinden net bir tutar elde edilmeyebilir. Fakat yine de hesaplama yöntemi ile yaklaşık olarak kazancı belirlemek mümkün olacaktır. Kazanç hesaplamada görülen değişkenler; gösterim oranına ve tıklama oranına göre ödelerdir.
Gösterim oranına göre ödeme platformda BGBM şeklinde anılmaktadır. Bin Gösterim Başına Ödeme şeklinde ifade edilen bu ifade, bin görüntüleme ve üzeri videolar için gerçekleşmektedir. Youtube kanalında yayınlanan her video izlendiği her bin gösterimde kazanç sağlar.
Tıklama oranına göre ödemede ise en önemli ve ilk olacak şekilde temel alınan ödeme sistemidir. Tıklanma oranı reklamların gösterim sayılarına göre belirlenir. Reklam ve işbirliği yapılan firmaların bütçelerinden Youtube, kanal sahiplerine ödeme yapar. Bu noktada en önemli nokta video sırasında verilen reklama tıklama yapılmadıkça ödeme yapılmamasıdır. Bu gösterimden bağımsız olan reklam türü olduğundan tıklamaların yapılması önem taşımaktadır.
Youtube’dan Para Kazanmak İçin Kaç İzlenme Gerekir?
Youtube’dan para kazanmak için kaç izlenme gerekir sorusuna başlangıç aşamasında en az 20.000 izlenme şeklinde yanıt verilmektedir. Ayrıca videolar toplamda 4000 saat de izlenmiş olmalıdır. Bu yüzden izlenme sayınızı arttırmak için çaba göstermeli ve bunun sonucunda kazanç elde etmeye başlamalısınız.

youtube izlenme başına gelir
YouTube Türk İzlenme

1000 Youtube Türk İzlenme

29.90₺

 • Günlük Aktarım Hızı: 2K-3K
 • Tahmini Başlangıç Süresi : 0-48 Saat
 • Sipariş Yoğunluğuna göre başlama hızı değişebilmektedir.
 • Yabancı Ülke Lokasyonlu, Türk ve Türkçe Konuşulan İçeriklerden Gelen İzlenmelerdir.
 • Video Linki Giriniz Örnek: https://www.youtube.com/watch?v=Y2kEZRph5lY
 • Olası Düşüşlere Karşı Ömür Boyu Telafi Garantilidir.
YouTube İzlenme

10000 Youtube Türk İzlenme

299.00₺

 • Günlük Aktarım Hızı: 2K-3K
 • Tahmini Başlangıç Süresi : 0-48 Saat
 • Sipariş Yoğunluğuna göre başlama hızı değişebilmektedir.
 • Yabancı Ülke Lokasyonlu, Türk ve Türkçe Konuşulan İçeriklerden Gelen İzlenmelerdir.
 • Video Linki Giriniz Örnek: https://www.youtube.com/watch?v=Y2kEZRph5lY
 • Olası Düşüşlere Karşı Ömür Boyu Telafi Garantilidir.
20000 İzlenme

20000 Youtube Türk İzlenme

598.00₺

 • Günlük Aktarım Hızı: 2K-3K
 • Tahmini Başlangıç Süresi : 0-48 Saat
 • Sipariş Yoğunluğuna göre başlama hızı değişebilmektedir.
 • Yabancı Ülke Lokasyonlu, Türk ve Türkçe Konuşulan İçeriklerden Gelen İzlenmelerdir.
 • Video Linki Giriniz Örnek: https://www.youtube.com/watch?v=Y2kEZRph5lY
 • Olası Düşüşlere Karşı Ömür Boyu Telafi Garantilidir.
500 İzlenme

500 Youtube Türk İzlenme

14.95₺

 • Günlük Aktarım Hızı: 2K-3K
 • Tahmini Başlangıç Süresi : 0-48 Saat
 • Sipariş Yoğunluğuna göre başlama hızı değişebilmektedir.
 • Yabancı Ülke Lokasyonlu, Türk ve Türkçe Konuşulan İçeriklerden Gelen İzlenmelerdir.
 • Video Linki Giriniz Örnek: https://www.youtube.com/watch?v=Y2kEZRph5lY
 • Olası Düşüşlere Karşı Ömür Boyu Telafi Garantilidir.
5000 İzlenme

5000 Youtube Türk İzlenme

149.50₺

 • Günlük Aktarım Hızı: 2K-3K
 • Tahmini Başlangıç Süresi : 0-48 Saat
 • Sipariş Yoğunluğuna göre başlama hızı değişebilmektedir.
 • Yabancı Ülke Lokasyonlu, Türk ve Türkçe Konuşulan İçeriklerden Gelen İzlenmelerdir.
 • Video Linki Giriniz Örnek: https://www.youtube.com/watch?v=Y2kEZRph5lY
 • Olası Düşüşlere Karşı Ömür Boyu Telafi Garantilidir.
Global İzlenme

1000 Youtube Global İzlenme

14.90₺

 • Başlama Süresi: 0-3 Saat
 • Garanti: Ömür Boyu. Asla Düşme Olmaz.
 • Aktarım Hızı: 5.000 - 20.000 İzlenme { Ortalama }
 • Lokasyon: Worldwide
 • İzlenmelerde %3-5 Etkileşim Gelebilir . ( beğeni - yorum )
YouTube 10000 İzlenme

10000 Youtube Global İzlenme

149.00₺

 • Başlama Süresi: 0-3 Saat
 • Garanti: Ömür Boyu. Asla Düşme Olmaz.
 • Aktarım Hızı: 5.000 - 20.000 İzlenme { Ortalama }
 • Lokasyon: Worldwide
 • İzlenmelerde %3-5 Etkileşim Gelebilir . ( beğeni - yorum )
YouTube 500 İzlenme

500 Youtube Global İzlenme

7.45₺

 • Başlama Süresi: 0-3 Saat
 • Garanti: Ömür Boyu. Asla Düşme Olmaz.
 • Aktarım Hızı: 5.000 - 20.000 İzlenme { Ortalama }
 • Lokasyon: Worldwide
 • İzlenmelerde %3-5 Etkileşim Gelebilir . ( beğeni - yorum )
YouTube 2000 İzlenme

2000 Youtube Global İzlenme

29.80₺

 • Başlama Süresi: 0-3 Saat
 • Garanti: Ömür Boyu. Asla Düşme Olmaz.
 • Aktarım Hızı: 5.000 - 20.000 İzlenme { Ortalama }
 • Lokasyon: Worldwide
 • İzlenmelerde %3-5 Etkileşim Gelebilir . ( beğeni - yorum )
YouTube 5000 İzlenme

5000 Youtube Global İzlenme

74.50₺

 • Başlama Süresi: 0-3 Saat
 • Garanti: Ömür Boyu. Asla Düşme Olmaz.
 • Aktarım Hızı: 5.000 - 20.000 İzlenme { Ortalama }
 • Lokasyon: Worldwide
 • İzlenmelerde %3-5 Etkileşim Gelebilir . ( beğeni - yorum )
Canlı İzlenme

1000 Youtube Canlı Yayın İzlenme

17.53₺

 • Başlama Süresi: 1-2 Dakika
 • Link: Youtube Canlı Yayın Linki
 • İzleyiciler yayında 15 dakika kalacaktır.
 • İzlenmenin gelmemesi durumunda ekran video kaydı gerekmektedir. Video kaydı olmayan siparişlerde iptal iade mümkün değildir.
 • Ömür Boyu Garantili
 • Servise yoğun talep olması halinde hız ve başlangıç süresinde değişimler olabilir.
YouTube canlı yayın

10000 Youtube Canlı Yayın İzlenme

175.00₺

 • Başlama Süresi: 1-2 Dakika
 • Link: Youtube Canlı Yayın Linki
 • İzleyiciler yayında 15 dakika kalacaktır.
 • İzlenmenin gelmemesi durumunda ekran video kaydı gerekmektedir. Video kaydı olmayan siparişlerde iptal iade mümkün değildir.
 • Ömür Boyu Garantili
 • Servise yoğun talep olması halinde hız ve başlangıç süresinde değişimler olabilir.
50000 Canlı İzlenme

50000 Youtube Canlı Yayın İzlenme

876.5₺

 • Başlama Süresi: 1-2 Dakika
 • Link: Youtube Canlı Yayın Linki
 • İzleyiciler yayında 15 dakika kalacaktır.
 • İzlenmenin gelmemesi durumunda ekran video kaydı gerekmektedir. Video kaydı olmayan siparişlerde iptal iade mümkün değildir.
 • Ömür Boyu Garantili
 • Servise yoğun talep olması halinde hız ve başlangıç süresinde değişimler olabilir.
500 Canlı İzlenme

500 Youtube Canlı Yayın İzlenme

8.76₺

 • Başlama Süresi: 1-2 Dakika
 • Link: Youtube Canlı Yayın Linki
 • İzleyiciler yayında 15 dakika kalacaktır.
 • İzlenmenin gelmemesi durumunda ekran video kaydı gerekmektedir. Video kaydı olmayan siparişlerde iptal iade mümkün değildir.
 • Ömür Boyu Garantili
 • Servise yoğun talep olması halinde hız ve başlangıç süresinde değişimler olabilir.
Kullanım

Panelimiz Nasıl Kullanılır?

1

Hesap oluşturun

Kayıt ol kısmına tıklayarak ücretsiz olarak sistemimize dahil olun.

2

Bakiye yükleyin

Kendinize uygun ödeme seçeneğini belirleyin ve ödemenizi tamamlayın.

3

Sipariş verin

İlgilendiğiniz hizmetimizi belirleyi kolay şekilde siparişini verin.

4

Tadını çıkarın!

Youtube'da yükselmenin keyfini çıkarın !

Youtube'da nasıl yükseleceğinizi öğrenin!

YouTube yükselme

Garantili Teslimat

Tüm Youtube hizmetlerimiz garantilidir, ödediğinizin karşılığını alırsınız.

Tecrübeli Destek

Sorunlarınızı dakikalar içinde çözecek en iyi destek ekibine sahibiz.

Stabil Hizmetler

Tüm hizmetlerimiz günlük olarak test edilir ve kullanıma hazırdır.

Cihaz Uyumu

Panelimizi hareket halindeyken kullanabilirsiniz, tüm cihazlarda duyarlıyız.

SMMFRUIT 'in Tüm Avantajları

SMM hizmeti veren tonlarca panel olduğunu biliyoruz ama biz özeliz! Neden bizi seçmeniz gerektiğine dair birkaç şey söyleyelim...

 • Hizmetlerin çoğu ömür boyu garantilidir.
 • Çoğu hizmetlerimizin ana sağlayıcısıyız.
 • Müşteri desteğimiz son derece duyarlıdır ve sorununuzu her zaman çözebilir. 
SSS

Sık Sorulan Sorular

Takipçilerim Düşüyor Ne Yapmalıyım?
Hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçiler tamamen kişisel hesaplardan oluşmaktadır ve gönderilen hesapların takipten çıkma özgürlüğü bulunmaktadır. Bir örnek verecek olursak; siz nasıl ki tanımadığınız kişileri takip etmek istemezsiniz bu durumda aynıdır takip edenler sizleri tanımadığı için takibi geri çekmektedir.
API Nedir?
Application Programming Interface olarak bilinen programlar arası haberleşmeyi sağlayan bir ara yüzdür. Sitemizde bulunan API dokümanımız yardımı ile kendi internet sitenize bizim API’mizi bağlayıp satış yapabilirsiniz. Bunun için basit programlama bilgisi sahibi olmanız gerekir. Eğer bir SMM panel sahibiyseniz SMM sağlayıcınız ile iletişime geçerek bizim API’mizi bağlatabilirsiniz. API bağlantıları konusunda teknik destek sağlamamaktayız.
Nasıl Bakiye Yüklerim?
Panelimiz üzerinde tek bir bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan PayTR alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. PayTR ile iki farklı seçeneğiniz vardır. Birincisi kredi kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale yöntemi ile PayTR üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini PayTR hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir.

SMMFRUIT ile daha fazlasını keşfedin!

Daha kaliteli servisler daha uygun fiyat garantisi ile sizleri bekliyor.

Hemen Başla